0222 228 09 35 [email protected] Organize Sanayi Bölgesi Teksan Sanayi Sitesi E-6 Blok No:6-7-8 Eskişehir / Türkiye
Sertfika
ISO 9001:2008
Since
1986
Kalite
Katalog İndir

Seramik Sanayi

Seramik Sanayi Galeri
Seramik Sanayi Galeri
Seramik Sanayi Galeri
Seramik Sanayi Galeri

Seramik Sanayi!

Kendi sektörü içerisinde fark yaratan ve günden güne tam da beklenildiği üzere ilerleme gösteren Çalışkan Dişli, 1986 yılı içerisinde kurulmuş bir firmadır. Sahip olduğu ilerlemelere bağlı olarak kendi gücünü göstermenin yanında aynı zamanda dişli imalatı, dişli açma, dişli taşlama, dişli tasarımı ve buna benzer diğer dişli imalat süreçlerinde üretime odaklı bir isimdir.

Ek olarak seramik sanayi ve benzeri hizmet alanlarında da kendini gösteren Çalışkan Dişli, özel dişli tasarımları ile her daim daha da iyisini ortaya çıkarmaya odaklıdır.  Kendi ilerlemeleri ile varlığını belli etmesi ile ayrıca profesyonelliğini de tüm hizmet çerçevelerinde belli eden Çalışkan Dişli¸ tümüyle en iyisi olmaya odaklıdır.

Alanlarında Gelişim Sahibi, Çalışkan Dişli!

Güçlü bir tercih olmasının yanında kalitesinden de ödün vermeden hizmetlerini sürdüren Çalışkan Dişli¸ bu kısımda oldukça doğru bir tercihtir. Tüm işlemleri içerisinde güncellik aramasının yanında sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimleri de olabilecek en doğru şekilde yönlendirmektedir.

Müşteri memnuniyeti konusunda bir hayli özenli olan Çalışkan Dişli¸ sahip olduğu çalışma prensipleri ve ilkelerine de sıkı sıkıya bağlıdır. Sunduğu tüm hizmetlerde uluslararası standartlara uygunluğu ön planda tutmaktadır. Tümüyle başarıya odaklı olan Çalışkan Dişli¸ ürün üretimi konusunda da bakım ve onarım aşamalarında da güvenilirliğini ve ilerleyişini kanıtlamıştır. Tümüyle güçlü bir isim olmasına ek  Çalışkan Dişli, özel dişli tasarımında da tercihlerinizi yapabileceğiniz bir firma olarak bilinmektedir. 

whatsapp