0222 228 09 35 [email protected] Organize Sanayi Bölgesi Teksan Sanayi Sitesi E-6 Blok No:6-7-8 Eskişehir / Türkiye
Sertfika
ISO 9001:2008
Since
1986
Kalite
Katalog İndir

Savunma Sanayi

Savunma Sanayi Galeri
Savunma Sanayi Galeri
Savunma Sanayi Galeri

Savunma Sanayi!

Sürekli olarak gelişime ve ilerlemeye odaklı olmasına sizin için en doğru ilerlemelere sahip olan Çalışkan Dişli, 1986 yılında kurulmuş bir isimdir. Kurulumundan bu yana alanında zirvede olmasına yardımcı olabilecek tüm seçenekler için farkını belli eden Çalışkan Dişli, ek olarak hizmet alanlarında da önceliklerini korumaktadır.

Savunma sanayi ve diğer seçenekler göz önünde bulundurulduğunda güçlü bir tercih olarak bilinen Çalışkan Dişli, işlemlerinin her birinde sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyi en iyi şekilde kullanmaktadır. Buna bağlı olarak da hedefleri her daim olabilecek en yüksek ve en doğru şekilde yönlendirilmektedir. Sizin için en doğru aşamaların sahibi olan Çalışkan Dişli, alanında uzman bir tercihtir.

Sizin İçin En Doğru Tercih, Çalışkan Dişli!

Profesyonelliği hissettirmesinin yanında özellikle müşteri memnuniyeti konusunda hassasiyet sahibi olan Çalışkan Dişli, hem müşterilerinin hem tedarikçilerinin hem de personellerinin refah seviyesini de önemsemektedir. Buna bağlı olarak da hızlı bir şekilde gelişim gösteren Çalışkan Dişli, özel dişli tasarımı alanında da boy göstermektedir.

Tüm içeriklerinde başarıya odaklı olan Çalışkan Dişli, kendi çalışma prensiplerine ve ilkelerine olan bağlılığını da açıkça gösterirken şu anda var olması gereken kriterleri de açık şekilde bizlere sunmaktadır. Sektöründe sahip olduğu hedefler her daim liderliğe uzanırken Çalışkan Dişli, alanındaki hizmetlere yön vermeye meyilli ve bu yönde başarılarını sürekli hale getirmiş bir firmadır. 

whatsapp