0222 228 09 35 [email protected] Organize Sanayi Bölgesi Teksan Sanayi Sitesi E-6 Blok No:6-7-8 Eskişehir / Türkiye
Sertfika
ISO 9001:2008
Since
1986
Kalite
Katalog İndir

Maden Sanayi

Maden Sanayi Galeri
Maden Sanayi Galeri

Maden Sanayi!

Kendi içerisinde gerekli olan gelişimlere önem veren, bu yüzden sektöründe de güçlü ilerlemeler sağlayan Çalışkan Dişli, 1986 yılında kurulmuştur. Kurulumunun sonrasında, şimdiki zamana kadar fark yaratan adımlar atan Çalışkan Dişli, dişli imalatı, dişli bakım ve onarımı ve daha birçok noktada da gelişimlerini de belirgin olarak sürdürmüştür.

Hizmet alanları oldukça geniş olmasının yanında maden sanayi içerisinde de oldukça profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Uluslararası standartlara uygunluk sağlamanın yanında istediğiniz tüm kriterlerde de özenli olan Çalışkan Dişli¸ kendi bilgi birikimi ve tecrübesini de en iyi şekilde işlerine yansıtmaktadır. Bu yüzden de aslında oldukça başarılı bir isimdir.

Başarı İçin Aradığınız Adres, Çalışkan Dişli!

Doğru adımlar ile devamlılık sağlamasının yanında uzmanlığını da kullanan Çalışkan Dişli¸ kendi çalışma prensipleri ve ilkeleri doğrultusunda daha da güçlenen bir firmadır. Hızlı şekilde işlemlerini tamamlamasına ek özel dişli tasarımında da kesinlikle güven sağlamaktadır. Daha birçok noktada öncelikleri kendi üzerinde toplamasının yanında kalitesini de açık bir şekilde sunmaktadır.

Güncelliğini korumasının yanında güvenilirlik açısından da doğru bir isim olan Çalışkan Dişli, ürün üretimi konusunda her daim sektöre yön verme hedefini de korumaktadır. Var olan tüm hizmet alanlarında bu durumu sürdürmek isteyen Çalışkan Dişli, maden sanayi alanında tam da beklediğimiz özgünlükle ilerleme kaydetmektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça beğenilmekte ve refah oranını her daim yüksekte tutmaktadır. 

whatsapp